Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

WordPress Developer

dede.agencyO firmie

umowa o pracę
4 5006 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • JS

  • SASS

  • HTML

  • Git

O projekcie

Poszukujemy WordPress Developera, który wie ile można wycisnąć z tego CMSa.

Na bazie WP tworzymy projekty, których nie musimy się wstydzić. Gdzie stworzony kod jest naprawdę dobrej jakości, a projekty graficzne dobrze zaplanowane i zaprojektowane. To wszystko dla Klientów z którymi pracuje się z przyjemnością.

Jesteśmy małą firmą, która rośnie dzięki wspólnej pracy całego zespołu. Dlatego szukamy osoby komunikatywnej i otwartej na wspólną pracę.

Pracujemy na:

- ACF Pro - podstawa większości projektów

- ClickUp

-Google Chat

- Google Meet

- Adobe XD

- Gitlab

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie frontend’u (HTML/CSS/jQuery) stron różnych wielkości, opartych o WordPress

  • budowanie wtyczek i themów od podstaw

  • indywidualna rozbudowa Wordpressa wg wytycznych z projektu

  • tworzenie koncepcji technicznych serwisów internetowych

  • nadzór, aktualizacja i rozwijanie stron internetowych

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy z WordPress lub udokumentowanych co najmniej 4 projekty, które możesz zaprezentować

  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne

  • duża dbałość o szczegóły projektu

  • znajomość PHP, JS, SASS i HTML, Git

  • umiejętność pracy w małym zespole

  • duża samodyscyplina

  • znajomość angielskiego na poziomie pozwalającym czytać i rozumieć dokumentacje

To oferujemy

  • docelowy charakter pracy do wyboru: zdalnie, w biurze (Poznań Junikowo) lub hybrydowo

  • dowolny rodzaj umowy: Umowa o pracę, kontrakt B2B, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

  • budżet na edukację

  • wynagrodzenie między 4 500‐8 000 zł w zależności od rodzaju umowy i posiadanych umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa na Google Meet

2

Zadanie testowe

3

I jesteś z nami!

dede.agency

Jesteśmy pewni, że dobry kontakt z klientem, to klucz w zrozumieniu jego potrzeb. Dzięki temu realizowane projekty wpasowują się w wizję rozwoju firm lub marek.

Projektujemy i realizujemy firmowe strony internetowe oraz sklepy e-commerce, które efektywnie spełniają założone cele.

Tworzymy kreatywne projekty graficzne, identyfikacje wizualne, materiały wideo, katalogi i wiele więcej dla lepszego rozwoju firm.

Zajmujemy się fotografią produktową do sklepów internetowych oraz fotografią biznesową i reklamową na potrzeby promocji.

Przewiń do profilu firmy