Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

WordPress Developer

efectowniaO firmie

7 0009 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • budowa szybkich stron internetowych opartych na WordPress

  • optymalizacja stron opartych na Wordpress oraz Woocommerce

  • rozwiązywanie problemów, które pojawiają się na stronach oraz raportowanie dokonanych zmian i dzielenie się swoimi wnioskami

Nasze wymagania

  • Jesteś pasjonatem nowych technologii, lubisz pracę przed komputerem, wiesz co to WordPress i z chęcią pokażesz swoje umiejętności w tym zakresie? Nie boisz się wyzwań i samodzielnej pracy? To znaczy, że powinieneś czytać dalej : ) Czego jeszcze oczekujemy:

  • samodzielne tworzenie szablonów na Wordpress/Woocomerce

  • co najmniej rok doświadczenia w pracy z Wordpress’em i WooCommerce

  • co najmniej rok doświadczenia w obsłudze technicznej witryn opartych o Wordpress

  • umiejętność odnajdywania błędów na stronie oraz usuwania wykrytych usterek

  • wysoko rozwinięta samodzielność w pracy i umiejętność podejmowania własnych decyzji

  • umiejętność organizacji czasu pracy

  • chęć do samodzielnego pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności

  • znajomość HTML, CSS, PHP, JS, JQuery co najmniej na potrzeby wytworzenia dowolnego szablonu WordPress/Woocomerce

  • podstawy pracy z Git’em

  • podstawowa znajomość środowisk produkcyjnych opartych o Grunt/Webpack

To oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilność zatrudnienia

  • niezbędne narzędzia i programy do pracy

  • możliwość rozwoju, poszerzania kwalifikacji

  • praca z doświadczonymi Seowcami i innymi specjalistami

  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie, adekwatnie do umiejętności i doświadczenia

efectownia

Nie tylko wierzymy, ale i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że strony www mogą być lepsze, działać sprawniej i znacznie szybciej. Co więcej, wiemy jak to zrobić. Dzięki temu, że stawiamy sobie coraz to nowe wyzwania i naszym celem jest nieustanny rozwój, przyszedł czas na kolejny krok.

Potrzebujesz nowych wyzwań, lubisz poszerzać swoje umiejętności i chcesz się rozwijać?

Masz głowę pełną pomysłów, nie boisz się podejmować samodzielnych decyzji i chcesz rozwinąć swoje kompetencje?

Przede wszystkim chcemy, abyś zajął się budową stron www (szybkich stron www!) oraz ich optymalizacją. Wybierając pracę w naszym zespole poznasz wiele tajników pracy z WordPress i nie tylko.

Przewiń do profilu firmy