Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wordpress Developer

DWG DesignO firmie

umowa o pracę
5 0009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00010 800 netto (+ VAT) / mies.
  • plac Solidarności 1/3/5, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DWG Design

plac Solidarności 1/3/5

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • WordPress

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne tworzenie stron, portali i aplikacji internetowych,

  • Wsparcie przy obsłudze istniejących wdrożeń (Front-end Development oraz WordPress Development),

  • Współpraca w ramach zespołów projektowych agencji (Frontend Developerów, Backend Developerów, Designerów, Project Managerów i Działu SEO),

  • Tworzenie i konfigurowanie aplikacji internetowych w oparciu o Wordpress,

  • Zarządzanie pluginami - wybieranie, rozszerzanie ich funkcji, a także tworzenie własnych,

  • Pisanie wysokiej jakości kodu: PHP7, HTML5, CSS3 i JS,

  • Przeprowadzanie integracji z zewnętrznymi serwisami,

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientem, PM oraz zespołem produkcyjnym,

  • Współpraca z działem designu przy modyfikacjach i wdrażaniu graficznych,

  • Bieżąca obsługa techniczna stron stworzonych na Wordpressie,

  • Planowanie i organizowanie pracy w ramach projektu przy współpracy z Project Managerem i klientem,

  • Optymalizacja strony pod kątem lepszej sprzedaży na podstawie wytycznych SEO/SEM.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość Wordpress’a,

  • Minimum 2 lata doświadczenia technicznego z Wordpress,

  • Minimum 2 lata doświadczenia w PHP 7, HTML5, CSS3, JavaScript (jQuery),

  • Znajomość preprocesorów CSS i narzędzi JS (webpack, gulp),

  • Dobra znajomość MySQL,

  • Umiejętność pisania aplikacji w technice Responsive Web Design przy pomocy odpowiednich frameworków np. Bootstrap 4 / 5,

  • Otwartość na bezpośredni kontakt z klientem (przy współpracy z Project Managerem),

  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT,

  • Znajomości podstaw administracji serwerami,

  • Dbałość o szczegóły przy odwzorowywaniu szablonów graficznych, przekazanych przez dział Design,

  • Energia, entuzjazm, otwarta głowa i pasja do pracy programistycznej.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z frameworkami PHP (np. Laravel),

  • Umiejętność pracy na Jira oraz Google Docs.

DWG Design

Masz doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu szablonów WordPress? Potrafisz rozwijać, tworzyć i zarządzać pluginami? Uważasz że WordPress to świetne narzędzie do tworzenia stron?

Dołącz do nas jako programista WordPressa, twórz świetne strony i buduj aplikacje webowe.

Poszukujemy do zespołu nowej osoby która wniesie nie tylko umiejętności, ale również pasję do tej technologii. Doskonal swoje umiejętności programistyczne. Pracuj bezpośrednio z klientami, zespołem i Project Managerem. Twórz dopracowane wizualnie strony, integracje i nowe moduły. Stale rozwijaj swoje projekty i opiekuj się nimi.

Istniejemy na rynku od 11 lat. Jesteśmy kilkunastoosobową agencją kreatywną. Nasza podstawowa filozofia: nie pracujemy, bo musimy, to przede wszystkim nasza pasja.

Przewiń do profilu firmy

DLACZEGO MY?

  • Opieramy się na Partnerstwie, bez hierarchii oraz relacji pracodawca - pracownik.

  • Starannie dobieramy projekty i Klientów, chcemy pracować z ludźmi którzy podobnie jak my traktują swój biznes poważnie i odpowiedzialnie.

  • Posiadamy klarowny system podwyżek i reewaluacji rocznych + 10%.

  • Rozwój osobisty jest w naszym DNA. Oferujemy dostęp do serwisów i platform e-learningowych (w tym eduweb.pl), a także dodatkowe kursy językowe.

  • Dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej - Lux Med.

  • Elastyczne godziny pracy, wyjścia integracyjne, wyśmienita kawa.

  • Możliwość pracy zdalnej, choć zespół preferuje pracę w naszym biurze, w centrum Wrocławia.

ZGŁOSZENIA

Mail zawierający CV oraz LINK DO PORTFOLIO, plus parę zdań przekonujących nas, dlaczego to właśnie Ty powinieneś/aś zostać członkiem naszego zespołu - prześlij za pomocą przycisku aplikowania.

Jeśli masz pytania dotyczące tej oferty pracy lub chciałbyś wiedzieć więcej na temat stanowiska, dokładnie poznać swoje główne obowiązki, skontaktuj się z Iloną (naszym Office Managerem) pod adresem [email protected]