Oferta pracy

Wordpress developer

Veritas GroupO firmie

7 6009 000 brutto / mies.

Veritas Group

Racławicka Center

Wrocław

Witaj Drogi Kandydacie!

Super, że nasza oferta wzbudziła w Tobie zainteresowanie :)

Veritas Group to efektywnie rozwijająca się firma, jesteśmy nie tylko liderem w branży opiekuńczej, ale przede wszystkim ludźmi z pasją i zaangażowaniem w nowe projekty! Grupa Veritas to nie tylko branża opiekuńcza, lecz także ciekawe projekty z zakresu innowacji, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w początkowych projektach startupowych firmy oraz praca w środowisku międzynarodowym!

W związku z rozwojem naszego zespołu digitalowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Samodzielne tworzenie stron i portali internetowych w oparciu o Wordpress;
  • Kodowanie szablonów graficznych, stylowanie;
  • Wybieranie i zarządzanie pluginami - rozszerzanie ich funkcji;
  • Współpraca w ramach działu Digtial z spec. SEO/SEM, grafikiem, spec.ds. contentu w zakresie aktualizacji i rozwoju serwisów (Wordpress) należących do Grupy Veritas.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość Wordpress;
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, Bootstrap;
  • Dobra znajomość JavaScript;
  • Znajomość PHP i baz MySQL;
  • Znajomość ACF;
  • Umiejętności tworzenia responsywnych stron internetowych (RWD);
  • Umiejętność optymalizacji stron na podstawie wytycznych SEO;
  • Znajomość języka angielskiego (B1+).

Nasza oferta:

  • 6800-8000 brutto w oparciu o umowę o pracę;
  • Praca przy nowatorskim projekcie;
  • Realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój projektu;
  • Duża samodzielność;
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne;
  • Karta Multisport;
  • Ubezpieczenie grupowe na życie;
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne.

Zapraszamy do aplikowania!

Poznaj nas, zobacz nasze projekty i jak pracujemy
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne