Oferta pracy

Wordpress Webmaster

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

W WiseGroup zajmujemy się kompleksowym doradztwem oraz szkoleniami z zakresu sprzedaży i marketingu B2B. Od jakiegoś czasu działa także nasza agencja marketingu B2B - AdWise. Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowym wdrażaniu marketingu dla firm B2B, według naszego autorskiego procesu. Zawsze analizujemy sytuację klienta, budujemy dla niego dedykowany lejek marketingowy i łączymy go ze sprzedażą.

AdWise to marka wchodząca w skład Grupy Wise. Dynamicznie rozwijamy usługę marketingu B2B, wspierając klientów w budowaniu procesów i skutecznych lejków marketingowych.

Duży odzew z rynku i fajne projekty zadecydowały o dalszej rozbudowie zespołu. Szukamy osoby, która razem z nami pokazywać będzie nową jakość. Poszukujemy do naszego zespołu nietuzinkową osobę, która będzie tworzyć kreatywne i nowoczesne strony www.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie stron internetowych i landing page’y na potrzeby kampanii reklamowych dla klientów B2B - także z uwzględnieniem projektowania graficznego

  • Bieżąca obsługa stron - m.in. tworzenie nowych podstron, modyfikacja treści i szablonów, dodawanie nowych elementów

  • Integracje z narzędziami zewnętrznymi. np. Marketing Automation, CRM

  • Analiza stron pod kątem SEO z wykorzystaniem narzędzi + ich optymalizacja

  • Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu (PM, copywriterzy, konsultanci sprzedaży i marketingu)

  • Śledzenie trendów i nowinek technologicznych

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu stron internetowych

  • Znajomość narzędzi do tworzenia stron internetowych i landingów (np. Wordpress, Elementor, Landingi)

  • Znajomość zasad SEO i narzędzi wspierających optymalizację

  • Znajomość Google Tag Manager i umiejętność skutecznego wpinania skryptów

  • Doświadczenie w integrowaniu strony z zewnętrznymi narzędziami (np. Freshmail, LiveSpace, SalesManago)

  • Zmysł estetyczny i kreatywność pozwalające na projektowanie stron czy elementów graficznych

  • Praktyczne doświadczenie z programów graficznych (np. Photoshop, Canva), poparte portfolio

  • Komunikatywność i odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • Rozwój! Wiemy, że wszyscy to piszą, ale w firmie konsultingowej będziesz mógł czerpać garściami od naszych ekspertów sprzedaży i marketingu, poznasz, co znaczy prawdziwy rozwój

  • Wynagrodzenie w wysokości 8000-12000 zł netto na umowie B2B

  • Dużą samodzielność w codziennych działaniach i elastyczny (zadaniowy!) system pracy

  • Współtworzenie kameralnej firmy w ciekawej i bardzo rozwojowej branży

  • Komputer i telefon z ugryzionym jabłkiem oraz nowoczesne stanowisko z dodatkowym monitorem

  • Biuro w centrum Gliwic z przepyszną kawą

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • jeden krótszy dzień pracy

O rekrutacji

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, wideo rozmowy kwalifikacyjnej, drugiej rozmowy z elementami Assessment Center. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.