Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

WordPress & WooCommerce Developer

CAMP7 SP. Z O.O.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • WordPress

  • WooCommerce

  • PHP

  • HTML5

  • JavaScript

  • CSS

Mile widziane

  • Symfony

  • Laravel

  • Prestashop

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie aplikacji webowych opartych o platformę WordPress/WooCommerce,

  • Indywidualna rozbudowa WordPressa wg wytycznych,

  • Współpraca z zespołem w ramach wspólnych projektów,

  • Udział w spotkaniach z klientami w celu wyjaśnienia wymagań projektowych,

  • Nadzór, aktualizacja i rozwijanie stron internetowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie pracy z WordPress/WooCommerce udokumentowane zrealizowanymi projektami,

  • Biegła znajomość WordPress 4.x, 5.x, WooCommerce,

  • Znajomość PHP, HTML5, JavaScript, CSS,

  • Umiejętność tworzenia szablonów WordPress/WooCommerce,

  • Umiejętność programowania własnych wtyczek WordPress oraz WooCommerce

  • Znajomości angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i terminowość.

  • Znajomość Symfony,

  • Znajomość Laravel,

  • Znajomość Prestashop.

To oferujemy

  • Mamy dobrą organizację pracy, choć do korporacji nam daleko,

  • Możesz pracować zdalnie – zawsze!,

  • Rozwiniesz umiejętności w pracy przy różnorodnych projektach,

  • Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i realizację zadań,

  • Rozmawiamy, wspieramy i często podejmujemy decyzje wspólnie.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Dodatkowe informacje

Okres próbny: 3-4 mc