Huf Polska Sp. z o.o.

Working Capital Manager

Huf Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Strefowa 6, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 16 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Strefowa 6

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Udział w globalnym projekcie zarządzania zapasami

  • Aktywne kontrolowanie poziomu zapasów w tyskim zakładzie produkcyjnym

  • Analiza danych finansowych w zakresie zarządzania zapasami

  • Aktywne kontrolowanie przeterminowanych należności

  • Analiza i kontrola cen sprzedaży dla wybranych klientów

  • Opracowywanie raportów, analiza wskaźników (raporty rotacji zapasów i należności, raportowanie działań optymalizacyjnych)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane o kierunku logistyka, finanse, kontroling)

  • Min 5 - letnie doświadczenie zawodowe w dziale logistyki w branży automotive

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem na poziomie projektowym/zadaniowym

  • Praktyczna wiedza w zakresie zarzadzania zapasami w firmie produkcyjnej

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet rekreacyjno-sportowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jako koncern jesteśmy wiodącym producentem mechanicznych i elektronicznych systemów zamykania oraz systemów autoryzacji i dostępu do samochodów dla globalnego przemysłu motoryzacyjnego. Jesteśmy niezależną firmą rodzinną, założoną w 1908 roku w Velbert, w Niemczech. Zatrudniamy około 7,800 pracowników w lokalizacjach w Europie, Ameryce i Azji, z czego ponad 1000 osób w Huf Polska Sp. z o.o. w Tychach. W roku budżetowym 2020 osiągnęliśmy na poziomie grupy sprzedaż przekraczającą 1 million EUR.

Przewiń do profilu firmy