Oferta pracy

Wózkowy Transportu Wewnętrznego

Fabryka Kabli ELPAR Sp. z o.o.

  • Laskowska 1, Parczew
    Parczew, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Laskowska 1

Parczew

Twój zakres obowiązków

  • transport surowców z magazynu do produkcji, zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od przełożonego

  • transport wyrobów gotowych do magazynu

  • kontrola zgodności przewożonego do magazynu asortymentu oraz nadzór nad poprawnością prowadzonej dokumentacji

  • transport niewykorzystanych materiałów do magazynu

  • prowadzenie wyrywkowej kontroli surowców

  • kontrola stanu technicznego wózka oraz prowadzenie dokumentacji związanej z jego eksploatacją

Nasze wymagania

  • warunek konieczny: uprawnienia na wózek jezdniowy podnośnikowy UDT

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym

  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • odpowiednie do kwalifikacji wynagrodzenie

  • premie absencyjne i wynikowe po okresie próbnym

  • wsparcie w okresie wdrożenia

  • kursy i szkolenia dzięki którym zwiększysz swoje kwalifikacje

  • pakiet benefitów, w tym m.in. możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, świadczenia z ZFŚS m.in. świadczenia świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, wyprawki szkolne dla dzieci, karnet na basen

  • premie za pracę w systemie 4 brygadowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne