Oferta pracy

Wsparcie do zespołu CORE (Asset Services)

CUSHMAN & WAKEFIELD

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Audyt umów najmu

  • Wprowadzanie danych z umów najmu do baz danych i systemu księgowego, zarządzanie danymi

  • Set-up najemców w systemie

  • Współpraca ze wszystkimi stronami zaangażowanymi w proces zarządzania umowami najmu

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość Excela

  • Znajomość języka angielskiego (minimum B2)

  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne

  • Chęć uczenia się i otwartość

  • Dostępność od sierpnia 2021

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej i wiodącej na rynku organizacji w zakresie doradztwa, pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami,

  • Możliwość stałego rozwijania własnej wiedzy i kompetencji,

  • Współpracę w ramach globalnej linii serwisowej,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • Dołączenie do ambitnego i doświadczonego o zespołu

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Cushman & Wakefield jest światowym liderem w dziedzinie usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi, pomagając klientom zmienić sposób, w jaki ludzie pracują, robią zakupy i żyją. 53 000 Pracowników firmy w ponad 60 krajach zapewnia kompleksowe, lokalne i globalne usługi, które tworzą znaczącą wartość dla najemców i inwestorów na całym świecie. Cushman & Wakefield jest jedną z największych firm świadczących usługi w zakresie nieruchomości komercyjnych o przychodach w wysokości 5 mld USD w podstawowych usługach leasingu agencyjnego, usługach majątkowych, rynkach kapitałowych, usługach dla obiektów (markowe usługi C&W), globalnych usługach najemców, zarządzaniu inwestycjami (marki DTZ Investors), usługi projektowe i rozwojowe, reprezentacja i wycena najemców oraz doradztwo.

Przewiń do profilu firmy