Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

/594/11/2021/MŁ/102934

Wsparcie działu księgowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jeżeli masz doświadczenie w księgowości, jesteś otwarty na projekt 2-3 miesięczny z możliwością przedłużenia i masz doświadczenie we wdrażaniu systemów księgowych, aplikuj!

Wsparcie działu księgowegoNumer ref.: /594/11/2021/MŁ/102934

zadania

  • Rejestracja płatności w systemie CRM, w tym rejestracja wypłat z rachunków escrow;
  • Wystawianie faktur, w tym faktur korygujących, refaktur i faktur pro forma;
  • Wykorzystanie systemu CRM do generowania ostatecznych rozliczeń kontraktów, nadzór nad obiegiem dokumentów rozliczeniowych;
  • Wyjaśnianie z klientami kwestii lub rozbieżności w płatnościach i fakturach, saldach na rachunku powierniczym oraz rozliczeniach umów;
  • Wyjaśnianie rozliczeń finansowych z kontrahentami i urzędami gmin (wezwania do zapłaty, nadpłaty, odszkodowania);
  • Wsparcie operacyjne we wdrażaniu/modyfikacji systemów wspierających procesy administracyjno-finansowe;
  • Podejmowanie działań w zakresie windykacji.

oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia w księgowości
  • znajomości przepisów księgowych
  • dobrej znajomości systemów księgowych

oferujemy

  • pracę "od już"
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w godz. 9:00 - 17:00
  • atrakcyjną lokalizację w okolicach Hali Mirowskiej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne