Oferta pracy

Wsparcie działu sprzedaży

HARD BEANS COFFEE ROASTERS sp. z o.o.O firmie

  • Armii Krajowej 35
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

HARD BEANS COFFEE ROASTERS sp. z o.o.

Armii Krajowej 35

Opole

Kim jesteśmy?

Hard Beans Coffee Roasters to rzemieślnicza palarnia z Opola specjalizująca się w przetwórstwie kawy najwyższej jakości.

Co nas wyróżnia?

Nasza kawa to wyjątkowe, ręcznie zbierane ziarna, pochodzące z ekologicznych plantacji, to staranne ich magazynowanie oraz indywidualnie dobierane profile palenia, a także najwyższa dbałość o zadowolenie klienta, tzw. perfect Hospitality. W Hard Beans mamy jeden cel. Chcemy stworzyć świat przepełniony smakiem najwyższej jakości kawy, której może spróbować każdy, niezależnie gdzie i z kim będzie ją pił. Chcemy, by dzięki Tobie poznało nas jeszcze więcej osób!

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • obsługa bieżących klientów B2B i B2C,
  • aktywna sprzedaż w obszarze klientów B2B, w tym z wykorzystaniem różnych narzędzi sprzedaży w segmencie HoReCa,
  • realizacja planów sprzedaży i zadań handlowych,
  • inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
  • organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach/szkoleniach, spotkaniach z klientami,
  • poszukiwanie nowych rynków dla naszej kawy,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku HBCR,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami

Profil kandydata:

Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną i nie boisz się wyzwań - targety nakręcają Cię do działania. Nie nudzi Cię raportowanie.  Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku a praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność. Znasz tajniki sprzedaży a wyjazd służbowy nie stanowi dla ciebie problemu. Szukasz nowych perspektyw rozwoju? Dołącz do Hard Beans Coffee Roasters i pomóż nam rozwinąć działania sprzedażowe. Jeśli jesteś osobą energiczną, otwartą, kontaktową, pomysłową i myśląca nieszablonowo, dla której słowa „nie da się” są zupełnie obce to świetnie będzie nam się razem pracowało!

Oczekujemy od Ciebie:

  • samodzielności i umiejętności efektywnego organizowania pracy własnej,
  • czynnego prawa jazdy kategorii B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu,
  • znajomości obsługi komputera i oprogramowania (MS Excel),
  • dyspozycyjności i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • chęci ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy oraz doświadczenia,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży HoReCa z naciskiem na branżę kawową),
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1-B2.

Proponujemy Ci:

  • elastyczną formę zatrudnienia na cały etat: umowę o pracę lub umowę zlecenie ,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (laptop, telefon i nielimitowaną kawę),
  • możliwość współtworzenia marki i gwarantujemy dużo wyzwań,
  • interesujące wyjazdy na których poznasz ciekawych ludzi,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • pracę w szybko rozwijającej się branży,
  • ambitne wyzwania oraz dużą swobodę działania,

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy