Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wsparcie informatyczne dla pracowników (Help Desk)

KENO Sp. z o.o.

Ignacego Daszyńskiego 609

Gliwice

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • instalacja, konfiguracja oraz inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania

  • konserwacja oraz serwis sprzętu i infrastruktury IT

  • utrzymanie i zarządzanie siecią LAN/WAN

  • konfiguracja oraz bieżące zarządzanie środowiskiem Microsoft

  • obsługa zgłoszeń użytkowników oraz monitorowanie statusu ich realizacji

  • zarządzanie bazą wiedzy obszaru IT

  • współpraca z podwykonawcami (telekomunikacja, systemy informatyczne)

  • wdrażanie oraz optymalizacja dokumentacji, procedur i procesów IT

  • dbałość o wysoką jakość dostarczanych rozwiązań

  • proponowanie nowych rozwiązań IT oraz realizacja projektów usprawniających funkcjonowanie firmy

  • przygotowywanie stanowisk pracy: komputerów oraz urządzeń peryferyjnych dla pracowników firmy, w tym instalacja oprogramowania Windows, MS Office, itp.

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość branży IT

  • zdolność w diagnozowaniu i ustaleniu przyczyn źródłowych problemów, których doświadczają pracownicy w trakcie pracy z systemem Windows

  • dobra znajomość sprzętu komputerowego (komputery stacjonarne, laptopy, tablety, smartfony, drukarki)

  • umiejętność przedstawiania propozycji usprawnień procesów informatycznych w firmie

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie w branży IT

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy

  • pracę w młodym, ambitnym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • liczne benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy Medicover Sport, grupowe ubezpieczenie na życie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Keno Sp. z o.o. to wiodąca firma w branży fotowoltaicznej. Wieloletnie doświadczenie w branży OZE pozwoliło firmie uzyskać stabilną pozycję dystrybutora na rynku i z powodzeniem utrzymywać najwyższy poziom obsługi swoich klientów, których grono cały czas się zwiększa. Firma posiada swoje oddziały w Gliwicach i w Warszawie, a także rozpoczyna swoją działalność na rynkach zagranicznych. Klientami firmy KENO są firmy instalatorskie oraz sieci hurtowni elektrycznych. W ofercie firmy KENO poza systemami fotowoltaicznymi można znaleźć również m.in. pompy ciepła oraz kolektory słoneczne.

Przewiń do profilu firmy