Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wsparcie IT - HelpDesk - Inżynier Pierwszej Linii Wsparcia

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    7Technology Sp. z o.o.

    Zaawansowane systemy informatyczne to nie tylko automatyzacja procesów produkcyjnych, ale przede wszystkim systemy wiedzy, pozwalające na integrację danych z różnych obszarów działania firmy i wspomagające codzienne procesy zarządcze. We współczesnej wysoce konkurencyjnej gospodarce efektywność stała się zależną wiedzy, a tą buduje się dzięki systemom informatycznym. Dedykowane systemy IT stały się podstawą funkcjonowania we wszystkich branżach i głównym narzędziem umożliwiającym realizację celów rynkowych.

    7Technology powstała jako odpowiedź na wyzwania jakie niesienie ze sobą współczesna konkurencyjna gospodarka rynkowa w zakresie efektywności. Dziś jesteśmy czołowym krajowym integratorem IT, posiadającym w swoich szeregach specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem we wdrażaniu rozwiązań informatycznych.

    Odbiorcami naszych usług IT są czołowe i wiodące firmy średnie i duże jak i koncerny zagraniczne. Jesteśmy także poddostawcą i podwykonawca usług IT dla wielu czołowych firm informatycznych w kraju jak i za granicą.

    7 w nazwie naszej firmy nie jest przypadkiem. Definiuje ona obszary naszych kompetencji. Od początku istnienia specjalizujemy się w wdrożeniach systemów klasy ERP, MES, SAP, BPS, zarządzaniu infrastrukturą IT, outsourcingu usług IT oraz oferowaniu dedykowanych usług przetwarzania „chmury”.

    W 7Technology obecnie pracuje ponad 60 osób w biurach w Rawiczu i Wrocławiu.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • znajomość sprzętu komputerowego oraz oprogramowania stacji roboczych,
    • wsparcie użytkowników w zakresie IT (systemy operacyjne, oprogramowanie biurowe Office),
    • zarządzanie magazynem sprzętu oraz licencji,
    • nadzorowanie środowisk informatycznych, komputerów przemysłowych,
    • obsługa zdalna użytkowników za pomocą dedykowanych narzędzi,
    • obsługa systemu ServiceDesk,
    • praca dla renomowanych Klientów 7Technology.

    Wymagania:

    • wykształcenie niepełne wyższe lub wyższe,
    • doświadczenie z systemami Microsoft Windows, Microsoft Office,
    • dobra znajomość konfiguracji typowych usług informatycznych, zarządzanie użytkownikami i ich uprawnieniami,
    • podstawy w zakresie konfiguracji środowiska LAN, WAN,
    • podstawy konfiguracji drukarek sieciowych,
    • mile widziana znajomość środowisk Windows Server oraz Linux,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy,
    • umiejętność współpracy w zespole
    • prawo jazdy kat B.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę,
    • komfortowe warunki pracy!
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenie,
    • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 7Technology Sp. z o.o.z siedzibą w Rawicz zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest 7Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Rawiczu przy ul. Plac Wolności 5B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do 7Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Rawiczu przy ul. Plac Wolności 5B (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez 7Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Rawiczu przy ul. Plac Wolności 5B danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 7Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Rawiczu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest 7Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Rawiczu przy ul. Plac Wolności 5B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.