Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wsparcie Serwisu i Wdrożeń Oprogramowania

Elandis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Josepha Conrada 55b

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, weryfikacja i monitorowanie zgłoszeń serwisowych,

  • Udział we wdrożeniach.

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość zagadnień SQL,

  • Sumienność i terminowość w realizacji powierzonych zadań,

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność,

  • Punktualność.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w pracy z klientem.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilną pracę w miłej atmosferze,

  • Kontakt z najnowszymi technologiami stosowanymi we współczesnym przemyśle – zarówno od strony oprogramowania jak i sprzętu,

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • obiady firmowe

Nie czekaj i wyślij nam swoje zgłoszenie poprzez przycisk Aplikuj.

Elandis, firma z 10 letnią historią na rynku zarządzania procesami dystrybucji, twórca autorskiego oprogramowania do zarządzania procesami logistycznymi (w portfolio m.in. Husqvarna, Lacoste. Martes Sport) zaprasza do dołączenia do jednego z zespołów IT na stanowisku wsparcia serwisu i wdrożeń oprogramowania.

Przewiń do profilu firmy