Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wsparcie Sprzedaży – Doradca Leasingowy

  • Nowy Sącz, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 28 lat oferuje profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Nowy Sącz

    Główne zadania:

    • Wsparcie doradców leasingowych oddziału w zakresie przygotowywania i monitorowania przebiegu transakcji leasingowych;
    • Kontakt z klientem/dostawcą dotyczący transakcji;
    • Przygotowanie dokumentacji leasingowej (ofert, umowy leasingu, sprzedaży);
    • Współpraca z klientami oraz jednostkami centrali w zakresie obsługi posprzedażowej;

    Ofertę kierujemy do osób:

    • Komunikatywnych, operatywnych i dokładnych;
    • O wysokiej kulturze osobistej;
    • Z dobrą znajomością MS Office;
    • Doświadczenie w obsłudze klienta w instytucji finansowej (leasing, bankowość) lub na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

    Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań w aktywnym i zmotywowanym zespole;
    • Zatrudnienie na umowę o pracę wraz z opieką medyczną oraz pakietem socjalnym a także samochód służbowy (również do użytku prywatnego);
    • W okresie próbnym, plan wdrożenia, dzięki któremu nowa osoba pozna specyfikę pracy doradców leasingowych;
    • Zdobycie wiedzy i rozwój umiejętności poprzez współpracę z wieloma ekspertami oraz udział w szkoleniach;
    • Współpracę z ludźmi, dla których wartościami kluczowymi są: szacunek, rozwój kompetencji, budowanie zaufania oraz odpowiedzialność i efektywność;
    • Dla zainteresowanych – przygotowanie do pełnienia funkcji doradcy leasingowego, w możliwością wpływania na poziom własnych zarobków.

    Millennium Leasing sp. z o. o. jest administratorem Twoich danych osobowych zawartych w otrzymanym od Ciebie formularzu kontaktowym i w załączonym przez Ciebie CV. Pełne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, a w szczególności dotyczące administratora Twoich danych osobowych, Inspektora Ochrony Danych, celu przetwarzania Twoich danych osobowych oraz kategorii Twoich danych osobowych, które Millennium Leasing sp. z o. o. będzie przetwarzać, okresu przetwarzania Twoich danych osobowych, komu Twoje dane osobowe mogą być ujawniane, a także o przysługujących Tobie uprawnieniach związanych z powierzeniem do przetwarzania Millennium Leasing sp. z o. o. Twoich danych osobowych, znajdziesz na stronie internetowej pod adresem: https://www.millennium-leasing.pl/kariera.

    Klikająć przycisk "Wyślij" - wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Millennium Leasing sp. z o. o. Twoich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym i w załączonym przez Ciebie CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie w/w. danych osobowych jest dobrowolne.

    Zgodę można w dowolnym czasie wycofać, wysyłając wiadomość na adres:

    [email protected]

    Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody.