Wsparcie w administracyjnej obsłudze dokumentów (dla studentów)

Air Liquide Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie listów

  • Wystawianie duplikatów faktur

  • Skanowanie dokumentów

  • Archiwizacja dokumentów

  • Obsługa korespondencji klientów i dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

Nasze wymagania

  • Status studenta

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość pakietu Google Docs and Sheets

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, sumienność

  • Dyspozycyjność 35-40h w tygodniu

  • Gotowość do pracy w naszym biurze w Dąbrowie Górniczej

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej korporacji przemysłowej

  • Dodatkowe 3 dni wolnego w roku

  • Szkolenia wdrażające

  • Przyjazną nieformalną atmosferę w pracy

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Przewiń do profilu firmy