Współpracownik Działu Statystyki i Parametryzacji Muzeów w Narodowym Instytucie Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów

NARODOWY INSTYTUT MUZEALNICTWA I OCHRONY ZBIORÓWO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

NARODOWY INSTYTUT MUZEALNICTWA I OCHRONY ZBIORÓW

Goraszewska 7

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie informacji oraz pomoc w uzupełnianiu formularzy ankietowych użytkownikom systemu informatycznego do zbierania danych statystycznych;
  • Kontrola poprawności danych w ankietach złożonych w ramach projektu Statystyka muzeów oraz pozostałych badań statystycznych prowadzonych przez NIMOZ;
  • Wykonywanie zadań związanych z działaniem systemu informatycznego do zbierania danych statystycznych oraz jego bieżąca obsługa;
  • Wykonywanie zadań związanych z bieżącym prowadzeniem strony www.statystykamuzeow.pl, w tym obsługa systemu zarządzania treścią strony;
  • Śledzenie informacji nt. statystyki muzealnej w kraju i na świecie oraz prowadzenie działalności informacyjnej w tym zakresie za pośrednictwem strony www.statystykamuzeow.pl;
  • Wspieranie pracowników Działu w pozostałych realizowanych działaniach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (magisterskie lub licencjackie);
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność, staranność, dbałość o szczegóły;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • biegła obsługa MS Office w szczególności MS Excel;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w muzeum lub instytucjach, zajmujących się statystyką kultury;
  • znajomość przepisów prawa związanych z muzealnictwem.

To oferujemy

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie.
  • Wymiar czasu pracy: 40 godzin tygodniowo.
  • Forma pracy: zdalna lub stacjonarna pod adresem: Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów, Warszawa, ul. Goraszewska 7

Informacje dodatkowe

Zgłoszenia można przesyłać do 8 lutego 2021 r.

Współpracownik Działu Statystyki i Parametryzacji Muzeów w Narodowym Instytucie Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów, Goraszewska 7, Warszawa