Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

współpracownik (specjalizacja: obsługa projektów B+R)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Narodowe Centrum Badań i Rozwoju to agencja wykonawcza Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, powołana w celu zarządzania badaniami naukowymi i pracami rozwojowymi w strategicznych dla Polski dziedzinach. Pośredniczymy w przekazywaniu środków unijnych i budżetowych podmiotom publicznym i prywatnym, które realizując projekty z obszaru badań i rozwoju przyczyniają się do wzrostu innowacyjności polskiej gospodarki.  W Centrum wspieramy innowatorów, łączymy naukę z biznesem i doceniamy różnorodność, dlatego naszymi pracownikami zostają zarówno osoby z sektora prywatnego jak i publicznego, o różnym doświadczeniu zawodowym i wykształceniu.

    Aktualnie poszukujemy do zespołu BRIdge Alfa:
    współpracowników
    (specjalizacja: obsługa projektów B+R)

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: DIBR_07_Z5_18

    Współpracownicy będą wspierać zespół Działu Inwestycji B+R w realizacji zadań wynikających z wdrażania i realizowania programu BRIdge Alfa.

    Główne zadania:

    • weryfikacja dokumentacji związanej z realizowanymi projektami B+R,
    • nadzór i monitorowania prawidłowości realizacji umów o dofinansowanie,
    • przygotowywanie informacji niezbędnych do sporządzania sprawozdań z realizacji programów,
    • rejestracja zdarzeń oraz aktualizacja zapisów w systemach informatycznych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego,
    • min. 1 rok doświadczenia w monitorowaniu lub realizacji projektów finansowanych ze środków publicznych,
    • umiejętności obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
    • umiejętności analitycznego myślenia i dużej dokładności,
    • odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy oraz dyscypliny w przestrzeganiu terminów i procedur,
    • komunikatywności i umiejętności pracy zespołowej,
    • umiejętności współpracy i budowania relacji z beneficjentami,
    • nienagannej postawy etycznej,
    • samodzielności i inicjatywy w działaniu.

    Oferujemy:

    • współpracę na podstawie umowy zlecenia z perspektywą dłuższej współpracy (przewidujemy wynagrodzenie godzinowe i poszukujemy osób dysponując dla nas czasem średnio minimum 30 godzin w tygodniu),
    • ciekawe, różnorodne zadania,
    • możliwość zdobycia interesujących doświadczeń zawodowych.

    Kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem przycisku

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.