Współpracownik w Zespole Kadr i Płac

Compensa TU S.A. Vienna Insurance GroupO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy Współpracownika do Zespołu ds. Kadr i Płac.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Wsparcie w bieżącej pracy Zespołu ds. Kadr i Płac
  • Porządkowanie dokumentacji pracowniczej, praca z teczkami osobowymi
  • Pomoc w tworzeniu prostych zestawień kadrowo-płacowych
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowego

Czego oczekujemy?

  • Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu kadr i płac lub chęć rozwoju w tym obszarze
  • Dyspozycyjność do pracy ok. 30-40h tygodniowo
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Mile widziani studenci

Co oferujemy?

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zespole zajmującym się pełną obsługą kadrowo-płacową w znanym towarzystwie ubezpieczeniowym
  • Naukę systemu kadrowo-płacowego TETA
  • Możliwość dalszego rozwijania się w strukturach firmy
  • Współpracę w dłuższej perspektywie na podstawie umowy zlecenia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy