Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wychowawca na kolonie dla dzieci

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 03.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Zajmujemy się organizacją wypoczynku letniego dla dzieci w wieku szkoły podstawowej

    miejsce pracy: Ośrodki wypoczynkowe nad morzem/jeziorami

    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska:

    • opieka nad dziećmi
    • nadzór nad ich bezpieczeństwem
    • realizacja programu
    • prowadzenie zajęć sportowych/plastycznych/rekreacyjnych dla dzieci
    • wykonywanie czynności określonych przez kierownika turnusu
    • przywóz i odwóz dzieci

    Wymagania:

    • wiek min. 21 lat
    • wykształcenie minimum średnie
    • zaświadczenie o ukończonym kursie wychowawcy lub inny dokument zgodny z wymogami MEN
    • zaświadczenie lekarskie
    • aktualne zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności
    • bardzo dobry stan zdrowia
    • doświadczenie w pracy z dziećmi
    • umiejętność pracy w zespole
    • miłe i pogodne usposobienie

    Oferujemy:

    • umowę zlecenie
    • szkolenia
    • pracę w młodym i zgranym zespole
    • materiały do realizacji programu
    • możliwość stałej współpracy i rozwoju w strukturach firmy
    • zakwaterowanie i wyżywienie
    • pracę w atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych
    • dojazd do miejsca pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Tańca Wasilewski-Felska z siedzibą w Olsztynie, al. Obrońców Tobruku 3, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji bieżącego procesu rekrutacji  oraz przyszłych procesów rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z przepisami RODO.”

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
    Jednocześnie informujemy, że Administratorem przesłanych danych jest Centrum Tańca Wasilewski-Felska z siedzibą w Olsztynie, al. Obrońców Tobruku 3. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Posiada Pan/Pani prawo dostępu, zmiany i usunięcia treści swoich danych. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesów rekrutacyjnych i selekcji pracowników.

    bottom2
    bottom