Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wychowawca w świetlicy socjoterapeutycznej

POWIŚLAŃSKA FUNDACJA SPOŁECZNAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • Zatrudnimy wychowawcę w świetlicy socjoterapeutycznej.
  • Oferujemy dynamiczny rozwój zawodowy w doświadczonym i renomowanym zespole, regularną superwizję, naukę prowadzenia zajęć grupowych i budowania korekcyjnej relacji z dziećmi.
  • Praca w godzinach popołudniowych w wymiarze 1 etatu.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe społeczne: psychologia, pedagogika, praca socjalna, resocjalizacja.
  • Gotowość na duże zaangażowanie w pracę z trudnymi podopiecznymi.

Prosimy o:

1. CV ze zdjęciem

2. List motywacyjny z oczekiwaniami finansowymi netto.

Komplet dokumentów prosimy przesyłać poprzez przycisk aplikowania. Informujemy, iż zgłoszenia będą weryfikowane także na bieżąco. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne