Logo Pracuj.pl

Wydawca magazynowy

BielmarO firmie

  • Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + trzynasta pensja + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynów
  • Bieżące prowadzenie ewidencji magazynowej towarów w zakresie ich przychodów i rozchodów, rozliczeń miesięcznych działów produkcyjnych
  • Kontrola i utrzymywanie odpowiednich temperatur dla poszczególnych rodzajów magazynowych materiałów, szczególnie w zakresie towarów znajdujących się w magazynie dodatków do produkcji
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały i towary
  • Właściwe rozmieszczanie i konserwowanie przyjętych materiałów i towarów
  • Przekazywanie i przygotowanie do wysyłki opakowań zwrotnych oraz materiałów do upłynnienia.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe/średnie
  • Uprawnienia na kierowanie wózkami widłowymi -warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. C+E – warunek konieczny
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Samodzielność, wysokie poczucie odpowiedzialności, dobra organizacja pracy
  • Dokładność i precyzja pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju na stanowisku osoby zarządzającej zespołem
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karnetów sportowych,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Jesteśmy nowoczesną polską firmą spożywczą, podążającą za zmianami trendów żywieniowych i zdrowotnych. Dostarczamy klientom indywidualnym i biznesowym w Polsce i za granicą szeroką gamę produktów bazujących na tłuszczach roślinnych.

Wydawca magazynowy, Bielsko-Biała