Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wydawca Magazynowy

SKRAW-MECH Sp. z o.o.

Zygmunta Augusta 11

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wydawanie materiałów w magazynie

  • utrzymanie urządzeń magazynowych w zdolności eksploatacyjnej i zapewnienie właściwej gospodarki sprzętem transportowym

  • wystawianie dokumentów na wyroby gotowe

  • opakowanie i zabezpieczenie wyrobów do wysyłki

  • zapewnienie właściwego przechowywania i składowania materiałów wraz z prawidłowym zabezpieczeniem ich przed zniszczeniem

  • odpowiedzialność za stany w magazynie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w na stanowisku wydawcy magazynowego lub magazyniera,

  • precyzja i rzetelność w wykonywaniu zadań

  • uprawnienia na wózki widłowe

Mile widziane

  • uprawnienia na suwnice

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w nowoczesnym parku produkcyjnym

  • system premiowy

  • realne wsparcie z ZFŚS

Firma Skraw-Mech Sp. z o.o. posiadająca największy i najnowocześniejszy park maszynowy w Polsce północnej poszukuje pracowników na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy