Wydawca Magazynowy (Kierowca Wózka Widłowego)

  • Siemianowice Śląskie, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 29.11.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 29.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W Adient Seating Poland w Siemianowicach Śląskich zajmujemy się produkcją metalowych konstrukcji foteli samochodowych dla największych marek samochodowych na świecie.

    W związku uruchomieniem drugiej hali produkcyjnej w Siemianowicach poszukujemy doświadczonych i gotowych do pracy w systemie trzyzmianowym lub czterozmianowym kandydatek/kandydatów na stanowisko:
    WYDAWCA MAGAZYNOWY
    (KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO)
    Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

    Wymagania:

    • uprawnienia do obsługi wózka widłowego i wymiany butli gazowej
    • min. rok doświadczenia w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego
    • dokładność, precyzja i zaangażowanie
    • gotowość do pracy w systemie 3 lub 4 - zmianowym
    • doświadczenie w obsłudze regałów wysokiego składu
    • doświadczenie w obsłudze wózka bocznego

    Zadania:

    • dostarczanie/odbieranie pustych pojemników z linii produkcyjnej
    • dostarczanie komponentów na linie produkcyjną
    • odbieranie pojemników z wyrobem gotowym i transportowanie ich na magazyn
    • kontrola dostaw
    • rozładunki/załadunki samochodów ciężarowych

    Oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie
    Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
    Premia miesięczna, nagroda kwartalna, nagroda jubileuszowa
    Dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej

    Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, wyprawka szkolna, paczki mikołajkowe, świadczenie świąteczne i inne)
    Dofinansowanie do kart Multisport
    Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie
    Szerokie pole rozwoju zawodowego

    Kursy językowe i szkolenia
    Świetna lokalizacja miejsca pracy

    Dokumenty aplikacyjne można przesłać klikając w przycisk aplikowania:

    lub pod adres:

    Adient Seating Poland Sp. z o.o.
    ul. Krupanka 93, 41-100 Siemianowice Śląskie

    (w tytule: Wydawca Magazynowy)

    Proszę załączyć klauzulę:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Adient Seating Poland Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich, ul Krupanka 93 na potrzeby aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (w tym również na inne stanowiska)”

    Zostałem/am poinformowany/a przez Administratora Danych Osobowych tj. Adient Seating Poland Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich, ul Krupanka 93 o tym, że:
    1) Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a i c RODO
    2) Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność  prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres; [email protected] lub  Adient Seating Poland Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich, ul Krupanka 93.
    3) Mam prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznam, iż przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących narusza przepisy ustawy o ochronie danych osobowych lub Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
    4) Poprzez przesłanie mojego CV na adres mailowy moje dane osobowe zostaną powierzone do przetwarzania  Adient Seating Poland Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich, ul Krupanka 93
    5) Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia postępowań rekrutacyjnych, nie  dłużej jednak niż przez dwa lata od dnia przesłania CV.
    6) Administrator może przekazywać Pani/Pana dane następującym odbiorcom: dostawcom usług wspierających realizację procesu rekrutacji i zatrudnienia oraz dostawcom usług IT.
    7) Moje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.