Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Wydawca Magazynowy (z uprawnieniami na wózki jezdniowe UDT)

CANPACK GroupO firmie

CANPACK Group

Kobaltowa 2

Bydgoszcz

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Swoją silną pozycję na globalnym rynku firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom, nowoczesnej technologii wytwarzania. W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK  osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Aktualnie poszukujemy pracowników do Fabryki Puszek Napojowych w Bydgoszczy na stanowisko:
WYDAWCA MAGAZYNOWY
(z uprawnieniami na wózki widłowe UDT)

ul. Kobaltowa 2, Osowa Góra

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Prowadzenie prac transportowo–załadunkowych zgodnie z przepisami BHP,
  • Kontrola podstawianych środków transportu zgodnie z wymaganiami instrukcji ISO,
  • Aktualizacja stanów magazynowych w poszczególnych polach składowych,
  • Kontrola wyrywkowa przekazywanych do magazynu wyrobów gotowych i złomów pod względem odpowiedniego zgodnego ze zleceniem sposobu pakowania.

NIEZBĘDNE KOMPETENCJE:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wraz z wymianą butli UDT,
  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (6-14 i 14-22), co kilka tygodni możliwość pracy na 3-zmianę (22-6),
  • Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne),
  • Samodzielność i operatywność w działaniu,
  • Odpowiedzialność i sumienność,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na wózkach wysokiego składowania Reach Truck.

NASZA OFERTA:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony po 1 roku zatrudnienia)
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie + premia kwartalna,
  • Dofinansowanie do wczasów
  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych – wdrożenie na stanowisko pracy pod okiem doświadczonego opiekuna
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny
  • Ubezpieczenie na życie

    Pracowniczy Program Emerytalny
  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych - dedykowany opiekun w pierwszych 3 miesiącach zatrudnienia.
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteria (m.in. bilety do kina i koncerty, Multisport, turystyka, vouchery do sklepów),
  • Dofinansowanie na święta,

  • Preferencyjne pożyczki dla pracowników;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą opcji "Aplikuj"

lub dostarczenie CV osobiście CAN-PACK S.A. FPN w Bydgoszczy, ul. Kobaltowa 2, Osowa Góra
(dojazd autobusem linii nr 77)

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne