Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wydawca Magazynowy

Adient Foam Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wygoda 6, Żory
    Żory, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Adient Foam Poland Sp. z o.o.

Wygoda 6

Żory

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózka widłowego

  • Dowożenie komponentów na halę produkcyjną

  • Obsługa programu magazynowego

  • Rozładunek i załadunek towaru

  • Obsługa dostaw i wysyłek

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Dyspozycyjność

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Ciekawą i ambitną pracę w rozwijającej się dynamicznie firmie międzynarodowej, będącej liderem w swojej branży

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków)

  • Szkolenia

  • Dogodny dojazd

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych („wczasy pod gruszą, bony na święta, etc.)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • Karta Multisport

  • Dofinansowanie do posiłków w zakładowej stołówce

Adient to światowy lider w dziedzinie siedzeń samochodowych. Zatrudniając około 77 000 pracowników w 32 krajach, Adient prowadzi 202 zakłady produkcyjno-montażowe na całym świecie. Produkujemy i dostarczamy siedzenia samochodowe dla wszystkich głównych producentów OEM. Od kompletnych systemów siedzeń po pojedyncze komponenty, nasza wiedza obejmuje każdy etap procesu produkcji siedzeń samochodowych. Nasze zintegrowane, wewnętrzne umiejętności pozwalają nam przenosić nasze produkty od badań i projektowania do inżynierii i produkcji - i do ponad 19 milionów pojazdów rocznie. Aby uzyskać więcej informacji na temat Adient, odwiedź www.adient.com

Przewiń do profilu firmy

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych z dokładnym opisem doświadczenia zawodowego pod adresem: Adient Foam Poland Sp. z o.o. ul. Wygoda 6; 44-240 Żory lub za pomocą przycisku Aplikuj.