Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wydawca Magazynowy

Adient Foam Poland Sp. z o.o.

  • Wygoda 6, Żory
    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Wygoda 6

Żory

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego

  • dowożenie komponentów na halę produkcyjną

  • obsługa programu magazynowego

  • rozładunek i załadunek towaru

  • obsługa dostaw i wysyłek

Nasze wymagania

  • posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 3-zmianowym

  • jesteś komunikatywny oraz lubisz pracę w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie produkcyjnej

  • premię jakościową, premię absencyjną

  • dodatek za pracę w godzinach nocnych 20%

  • dodatek za pracę w weekendy 100%

  • atrakcyjne benefity pracownicze (np. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do stołówki)

  • system poleceń pracowniczych

  • odzież roboczą

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • Dofinansowanie do posiłków w zakładowej stołówce

  • karta sportowa

Jesteś zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Prześlij CV w odpowiedzi na ogłoszenie lub zadzwoń pod numer: 502 240 661.

Dołącz do nas, fajna praca czeka na Ciebie 😊.

Firma Adient Foam Poland jest jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 75 000 pracowników w 230 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach.

Przewiń do profilu firmy