Oferta pracy

Wydawca Online

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja działań w zakresie promocji jakościowych treści w mediach społecznościowych

  • zarządzanie treścią w serwisie

  • optymalizacja dostarczonych treści redakcyjnych

  • samodzielne tworzenie wartościowych treści

  • aktywne pozyskiwanie ruchu organic i social

  • realizacja celów odsłonowych dla serwisu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy w serwisach informacyjnych

  • Doświadczenia dziennikarskiego

  • Doświadczenia w pracy z newsami

  • Doskonałej znajomości „języka Internetu” SEO/Social

  • Umiejętności wyszukiwania ciekawych tematów dla serwisu

  • Doświadczenia w analityce internetowej (monitoring ruchu)

To oferujemy

  • staniesz się częścią dynamicznie rozwijającej się firmy medialnej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • będziesz współpracować z profesjonalistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach

  • będziesz zatrudniony/a na podstawie umowy o pracę

  • panuje przyjazna atmosfera w pracy!

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • ekipa zgranych ludzi

  • miła atmosfera

Polska Press Grupa to wiodący koncern medialny w Polsce. Jesteśmy liderem na rynku mediów lokalnych i regionalnych. Nasze serwisy internetowe są w czołówce polskiego Internetu. Znasz nas pod takimi markami jak „Dziennik Bałtycki”, dziennikbaltycki.pl, naszemiasto.pl, motofakty.pl, strefabiznesu.pl, strefaagro.pl, gol24.pl, telemagazyn.pl i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy