Oferta pracy

Wydawca Online

Grupa Mediowa Time

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • chcemy razem z Tobą rozbudować zespół profesjonalnych wydawców online

  • dostarczać jakościowe newsy i ważne informacje dla serwisów internetowych Grupy ZPR Media w całej Polsce

  • tworzyć jakościowe treści z potencjałem w wyszukiwarkach internetowych

  • aktywnie badać zainteresowania użytkowników, korzystając z profesjonalnych narzędzi

  • raportować efekty pracy korzystając z nowoczesnych narzędzi analitycznych,

  • rozwijać produkty internetowe Grupy ZPR Media zgodnie z wypracowaną wspólnie strategią.

Nasze wymagania

  • oczekujemy doświadczenia w pracy dziennikarskiej, blogerskiej lub copywritterskiej

  • rozumienia, jak działają internetowe media informacyjne

  • umiejętności pisania i optymalizacji tekstów newsowych

  • bardzo dobrej, praktycznej znajomości zasad pozycjonowania treści

  • umiejętności wyciągania wniosków z danych analitycznych,

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z serwisami informacyjnymi oraz prowadzeniem kanałów social media będą dodatkowymi atutami

To oferujemy

  • pracę w czołowej polskiej Grupie Mediowej o ogólnopolskim zasięgu

  • formę współpracy wybraną przez Ciebie: umowa o pracę / B2B

  • udział w dużym projekcie digital

  • pracę w nowoczesnym, multidyscyplinarnym zespole managerów i specjalistów

  • możliwość wpływania na strategię firmy oraz rozwój produktów

  • dostęp do platformy z nauką języka angielskiego e-tutor

  • możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach

  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje, finansowanych przez pracodawcę - wybierasz samodzielnie

  • dofinansowanie do studiów w ramach wewnętrznego programu EDULAB

  • programy lojalnościowe oraz zniżki do sklepów i usług naszych partnerów biznesowych

  • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy, prowadzimy rekrutacje wewnętrzne

  • przyjemną atmosferę pracy, którą tworzą bardzo kreatywni ludzie 

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Opieka medyczna i pakiet sportowy

Spółka Time S.A. (Grupa ZPR Media) do ogólnopolskiego projektu internetowego poszukuje kandydatów w na stanowisko: Wydawca Online.

MONTUJEMY #MOCNYSKŁAD online

Przewiń do profilu firmy