Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wydawca - Praca w redakcji telewizyjnej

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mass Koncept Sp. z o.o.

    Pracuj w telewizji!

    Od zawsze interesowała Cię praca w telewizji? Czujesz, że to Twój żywioł? Aplikuj do Mass Koncept i bierz udział w tworzeniu programów telewizyjnych dla jednej z największych ogólnopolskich stacji (m.in. „Zamiana Żon”, „Druga Twarz”, „Kossakowski.Inicjacja”, „Damy i Wieśniaczki”, "Piękne i Odważne").

    Miejsce pracy: Kraków
    Opis stanowiska:

    WYDAWCA - Twoim zadaniem będzie koordynowanie (organizacyjne i merytoryczne) pracy zespołu dokumentalistów oraz kreatywna praca podczas przygotowywania scenariuszy odcinków.

    Wymagania:

    Poszukujemy osób sumiennych, przebojowych i łatwo nawiązujących kontakty. Dużym atutem będzie prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w pracy w mediach.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie przez Mass Koncept sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Mass Koncept Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Wysłouchów 24/18, kod pocztowy 30-611. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Mass Koncept sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    KLAUZULA INFORMACYJNA

    Informujemy, że:

    1. Administratorem danych osobowych, wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej poprzez wysłanie aplikacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, jest Mass Koncept Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Wysłouchów 24/18, kod pocztowy 30-611.

    2. Celem zbierania danych jest umożliwienie procesu rekrutacji.

    3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

    4. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do Pani/Pana udziału w rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacji.

    5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

    6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

    7. Administrator danych osobowych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

    8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres w jakim będzie przeprowadzany proces rekrutacji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.