Oferta pracy

Wydawca serwisu Plotek.pl

Agora S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie i rozdzielanie tematów newsowych z kategorii „people”,

  • kontrolowanie wyników i aktywne dążenie do realizacji postawionych celów zasięgowych,

  • dbanie o wysoką jakość merytoryczną i językową treści publikowanych na serwisie,

  • współpraca z zespołem Gazeta.pl,

  • sprawdzanie i redagowanie tekstów napisanych przez redaktorów.

Nasze wymagania

  • masz min. 2 lata doświadczenia na stanowisku wydawcy,

  • bardzo dobrze posługujesz się językiem polskim,

  • wyczuwasz trendy i wyłapujesz tematy viralowe, zanim zrobią to inni,

  • swobodnie poruszasz się w programach GemiusPrism i Google Analytics,

  • jesteś osobą energiczną i multizadaniową, doskonale organizujesz zarówno własną pracę, jak i zespołu,

  • działanie pod presją czasu traktujesz jako wyzwanie,

  • orientujesz się w tematyce polskiego i zagranicznego show-biznesu,

  • jesteś osobą dyspozycyjną (praca również popołudniami i w weekendy).

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną lub umowę o pracę,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • zdobycie doświadczenia w jednej z największych grup medialnych w Polsce,

  • możliwość współtworzenia ciekawego serwisu z czołówki branży „people”,

  • pracę w świetnym zespole i miłej atmosferze,

  • przyjazną przestrzeń biurową do Twojej dyspozycji, przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie – w budynku znajduje się kawiarnia, stołówka, siłownia, sauna, basen oraz parking dla rowerów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Agora S.A.

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Tworzymy portale i projekty internetowe, prasę, radio, kino, telewizję, reklamę zewnętrzną, wydajemy książki oraz produkujemy i dystrybuujemy filmy. Gazeta.pl, Gazeta Wyborcza, Avanti, Radio Złote Przeboje, Kino Helios, Stopklatka to tylko niektóre z naszych marek.

Przewiń do profilu firmy

Drodzy kandydaci, w trosce o Wasze zdrowie oraz zdrowie naszych pracowników wprowadziliśmy zmianę w przebiegu wszystkich procesów rekrutacyjnych. Spotkania rekrutacyjne odbywają się online za pomocą aplikacji Teams.