Oferta pracy

Wydawca Serwisu Pomponik.pl

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pisanie, sprawdzanie, korektę i redagowanie artykułów poświęconych show-biznesowi

  • wyszukiwanie i selekcjonowanie najciekawszych tematów rozrywkowych

  • monitorowanie profili gwiazd na Facebooku i Instagramie

  • kontakt i współpracę z wydawcami strony głównej portalu

  • koordynacja pracy redaktorów, dbanie o wygląd strony głównej i wyniki

Nasze wymagania

  • doskonale posługujesz się językiem polskim

  • posiadasz warsztat dziennikarski w zakresie redagowania tekstów i jesteś w stanie nam to udowodnić

  • interesujesz się szeroko rozumianym światem rozrywki, gwiazd i celebrytów

  • dobrze znasz język angielski

  • cechujesz się dyspozycyjnością, kreatywnością, odpowiedzialnością i samodzielnością

  • umiesz pracować sprawnie i pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (istnieje możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę)

  • możliwość doskonalenia warsztatu dziennikarskiego w redakcji jednego z największych portali horyzontalnych w Polsce

  • niekorporacyjną kulturę organizacji - Interia to jeden wielki zespół. Mówimy sobie po imieniu, cenimy swoją odmienność, a z naszych pasji, różnic czerpiemy dodatkowe inspiracje. Nieważne ile masz lat, jak długie włosy, jaki styl ubierania, jaki pomysł na życie - chcemy Ciebie takim, jakim jesteś :)

  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Dodatkowe informacje:

Zobacz jak pracujemy na co dzień, rozwijamy swoje umiejętności i integrujemy się! Odwiedź nasz fanpage "Interia Po Godzinach" na Facebooku oraz Instagramie.