Wydawca serwisu Sport

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.

Osiedle Teatralne 9A

Nowa Huta

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wydawanie serwisu sportowego

  • organizacja pracy dziennikarzy podczas zmiany

  • współpraca z zespołem wydawców strony głównej oraz innymi zespołami redakcyjnymi

  • tworzenie autorskich materiałów o tematyce sportowej

  • dobór i przygotowywanie zdjęć do artykułów

  • optymalizacja materiałów pod kątem SEO

  • współtworzenie wydawniczej i produktowej strategii rozwoju serwisu

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku wydawcy serwisu sportowego, wiadomości lub strony głównej

  • doświadczenie we współpracy z wydawcami, redakcjami, współpracownikami i korespondentami

  • znajomość tematyki sportowej

  • umiejętność obsługiwania kanałów social media

  • doświadczenie w optymalizowaniu tekstów pod kątem SEO

  • umiejętność zarządzania czasem pracy dziennikarzy

  • zdolność do pracy pod presją czasu

  • znajomość CMS

  • perfekcyjne posługiwanie się językiem polskim i znajomość zasad nim rządzących

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • doskonała organizacja pracy własnej oraz zorientowanie na wynik

  • gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej (jeśli jesteś spoza Krakowa)

  • pracę wśród specjalistów w swojej dziedzinie w jednym z najszybciej rozwijających się serwisów sportowych w Polsce

  • pełne dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej LuxMed oraz dostęp do szeregu benefitów na preferencyjnych warunkach (karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Dodatkowe informacje:

Zobacz jak pracujemy na co dzień, rozwijamy swoje umiejętności i integrujemy się! Odwiedź nasz fanpage "Interia Po Godzinach" na Facebooku oraz Instagramie.

Grupa Interia.pl jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc ponad 20 mln użytkowników korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się ze światem. Jesteśmy częścią Grupy Polsat Plus - największej grupy medialnej w Polsce.

Przewiń do profilu firmy