Logo Pracuj.pl

Wydawca Serwisu Sport

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.O firmie

  • Siedziba firmy
    Kraków, małopolskie
  • Miejsce pracy
    Cała Polska (praca zdalna)
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.

Osiedle Teatralne 9A

Nowa Huta

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wydawanie serwisu sportowego
  • organizacja pracy dziennikarzy podczas zmiany
  • współpraca z zespołem wydawców strony głównej oraz innymi zespołami redakcyjnymi
  • tworzenie autorskich materiałów o tematyce sportowej
  • dobór i przygotowywanie zdjęć do artykułów
  • optymalizacja materiałów pod kątem SEO
  • współtworzenie wydawniczej i produktowej strategii rozwoju serwisu

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku wydawcy serwisu sportowego, wiadomości lub strony głównej
  • doświadczenie we współpracy z wydawcami, redakcjami, współpracownikami i korespondentami
  • znajomość tematyki sportowej
  • umiejętność obsługiwania kanałów social media
  • doświadczenie w optymalizowaniu tekstów pod kątem SEO
  • umiejętność zarządzania czasem pracy dziennikarzy
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • znajomość CMS
  • perfekcyjne posługiwanie się językiem polskim i znajomość zasad nim rządzących
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doskonała organizacja pracy własnej oraz zorientowanie na wynik
  • gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej (jeśli jesteś spoza Krakowa)
  • pracę wśród specjalistów w swojej dziedzinie w jednym z najszybciej rozwijających się serwisów sportowych w Polsce
  • pełne dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej LuxMed oraz dostęp do szeregu benefitów na preferencyjnych warunkach (karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Sprawdź nasze social media!

Zobacz jak pracujemy na co dzień, rozwijamy swoje umiejętności i integrujemy się! Odwiedź nasz fanpage "Interia Po Godzinach" na Facebooku oraz Instagramie.

Grupa Interia.pl jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc ponad 20 mln użytkowników korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się ze światem. Jesteśmy częścią Grupy Polsat Plus - największej grupy medialnej w Polsce.

Wydawca Serwisu Sport, Osiedle Teatralne 9A, Nowa Huta, Kraków