Oferta pracy

Wydawca w serwisie gotujmy.pl

EDIPRESSE POLSKA S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne planowanie i zlecanie redaktorom tematów z obszarów: kulinaria, zdrowie, showbiznes;

  • kreowanie i wyszukiwanie nowych tematów publikacji i newsów;

  • tworzenia autorskich tekstów zgodnie ze strategią serwisu oraz wymogami SEO;

  • stały monitoring trendów związanych z tematyką serwisu;

  • wydawanie treści w CMS: redakcja pod kątem SEO oraz poprawności stylistycznej i językowej;

  • publikowanie treści w social mediach (FB, Instagram);

  • analiza i monitoring oglądalności serwisu.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • kreatywności, umiejętności wyszukiwania ciekawych tematów;

  • bardzo dobrej znajomość tematyki kulinarnej i zdrowotnej oraz szerokiej wiedzy nt. showbiznesu;

  • umiejętności pisania tekstów poprawnych pod kątem gramatycznym, ortograficznym i stylistycznym;

  • samodzielności, umiejętności planowania własnej pracy oraz zdolności organizacyjnych;

  • pozytywnego nastawienia, komunikatywności i umiejętności współpracy;

  • praktycznej znajomości zasad SEO;

  • znajomość narzędzi Google: Trends, Analytics, Search Console.

To oferujemy

  • pracę zdalną w 100%;

  • stałą współpracę w ramach umowy cywilnoprawnej;

  • dużą samodzielność działania i możliwość realizowania własnych pomysłów;

  • miłą atmosferę i otwartą, nowoczesną kulturę pracy;

  • możliwość rozwoju w firmie medialnej z silną pozycją rynkową;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • prywatną opiekę medyczną LuxMed;

  • możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach ubezpieczenia na życie oraz karty sportowej;

  • zniżki na kursy w szkole języków obcych;

  • książki z rabatem 50 % oraz elektroniczne wydania magazynów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

EDIPRESSE POLSKA S.A.

Edipresse Polska to międzynarodowa firma mediowa intensywnie rozwijająca portfolio serwisów internetowych (m.in. polki.pl, viva.pl, party.pl, wizaz.pl, urodazycia.pl, mamotoja.pl,) oraz wydająca magazyny (m.in. VIVA!, Party. Życie Gwiazd!, URODA ŻYCIA).

Przewiń do profilu firmy