Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wyjątkowy nauczyciel do prowadzenia zajęć w liceum

Liceum w Chmurze

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Zbigniewa Romaszewskiego 23

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy wyjątkowego nauczyciela do prowadzenia zajęć w liceum z: j.polskiego, j.angielskiego, j.hiszpańskiego, j.francuskiego, WOS-u, geografii, biologii, fizyki, informatyki, matematyki, edukacji dla bezpieczeństwa, przedsiębiorczości, wychowania fizycznego.

Nasze wymagania

  • pasja :)

  • optymalnie wykształcenie kierunkowe (studia mgr lub podyplomowe) i kwalifikacje pedagogiczne

  • dyspozycyjność od kilku do kilkunastu godzin w tygodniu

  • otwartość na uczenie się i feedback – zarówno od innych dorosłych, jak i od nastolatków

  • umiejętność aktywnego kształtowania dwustronnych relacji z uczniami, w tym uwzględniania tego, co jest ważne dla uczniów

  • samodzielność w pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w szkole Montessori lub w edukacji alternatywnej

To oferujemy

  • możliwość prowadzenia lekcji na poziomie rozszerzonym w autorski sposób

  • pracę ze zmotywowanymi uczniami, którzy są autentycznie zainteresowani tematyką :)

  • warunki do poświęcenia się w 100% pracy z uczniami, bo nie lubimy zbędnej biurokracji i bezproduktywnych rad pedagogicznych

  • klimat małej społeczności szkolnej

  • dobrą lokalizację (200 m od stacji m. Słodowiec)

  • nowoczesne wnętrza

Stworzyliśmy szkołę podstawową Turkusowa Wieża, a wcześniej żłobek i przedszkole Zielona Wieża, ponieważ marzyliśmy o miejscu budowanym w partnerstwie i porozumieniu.

Wierzymy, że dzięki zmianie paradygmatu edukacji możemy wprowadzić trwałą zmianę w świecie i rozwiązać problemy, z którymi zmagamy się jako ludzkość.

Kolejny etap to Liceum w Chmurze - zupełnie nowy typ szkoły, umożliwiający młodym ludziom samodzielne projektowanie swojej ścieżki edukacji i realizację własnych projektów, m.in. dzięki wykorzystaniu innowacyjnej platformy e-learningowej Szkoła w Chmurze.

Przewiń do profilu firmy

Prześlij do nas swoje CV i napisz, dlaczego chciał(a)byś współpracować z nami przy tym projekcie :)