Oferta pracy

Wykładowca akademicki

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie autorskich wykładów w formie nagrań, screeencastów lub audio, dopasowanych do wymagań programu szkolenia

  • Stworzenie materiałów i prezentacji szkoleniowych według udostępnionych wzorów/szablonów

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe – minimum magisterskie, z zakresu przedmiotów udostępnionych na stronie https://studia-online.pl/oferta

  • Masz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu jako wykładowca akademicki lub jesteś praktykiem z udokumentowanymi sukcesami

  • Rzetelnie realizujesz powierzone zadania

To oferujemy

  • Pracę dodatkową na podstawie umowy o dzieło lub B2B.

  • Dogodne warunki realizacji zleceń- wykłady nagrywamy w centrum Wrocławia, screencasty oraz audio do realizacji w pełni zdalnie.