Wykładowca/Asystent Matematyki na kierunkach informatycznych

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć na studiach inżynierskich na kierunkach informatycznych

  • Współpraca z biznesem przy projektach koncepcyjnych

  • Prowadzenie działalności badawczej i publikacyjnej

  • Działalność organizacyjna (udział w komisjach, zespołach, konferencjach)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe matematyczne lub informatyczne, mile widziany stopień lub tytuł naukowy

  • Zatrudnienie na etat dydaktyczno-naukowy lub umowa cywilnoprawna

  • Doświadczenie dydaktyczne lub praktyczne

  • Predyspozycje do prowadzenia działalności naukowej (publikacje, konferencje, itp.) lub doświadczenie praktyczne

  • Wysokie kompetencje interpersonalne

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Możliwość prowadzenia zajęć zdalnie i stacjonarnie

  • Możliwość współuczestniczenia w realizowanych projektach dla firm oraz kierowania nimi

  • Pracę na uczelni stawiającej na jakość kształcenia w oparciu o młodą i ambitną kadrę

  • Możliwość aktywnego rozwoju naukowego (konferencje, publikacje), także w wymiarze międzynarodowym

  • Możliwość współpracy z partnerskim Uniwersytetem z USA

  • Pracę w centrum Krakowa (500 m od Rynku Głównego)

  • Pyszną kawę

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie jest liderem wśród uczelni praktycznych. Nasi studenci zdobywają uznane i cenione na rynku certyfikaty: m.in. Microsoft, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Rozwijamy własny Park Technologiczny, którego zadaniem jest wsparcie projektów IT na wczesnych etapach rozwoju.

Naszą społeczność The Space: WSEI tworzą międzynarodowe korporacje, firmy i społeczności z branży IT, finansów, mediów, uczelnie wyższe, trzeci sektor oraz instytucje publiczne. Siłą naszej uczelni są ludzie, którzy ją tworzą – eksperci w swoich dziedzinach oraz pasjonaci realizujący różnorodne projekty.

Przewiń do profilu firmy