Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wykładowca i inspektor w dziedzinie BHP

SEKA S.A.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie szkoleń okresowych BHP i warsztatów dla naszych klientów,

  • opracowywanie materiałów szkoleniowych,

  • wykonywanie zadań służby BHP na rzecz wskazanych podmiotów,

  • wykonywanie zadań w oparciu o systemy jakości obowiązujące w SEKA S.A.

Nasze wymagania

  • conajmniej dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów w przedmiotowym zakresie,

  • wykazywanie się znajomością aktualnych przepisów bhp,

  • dyspozycyjność,

  • mile widziana – własna działalność gospodarcza

  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • współpracę z największą w kraju firmą zajmującą się szkoleniami i nadzorem BHP, o uznanej marce w Polsce,

  • udział w projektach szkoleniowych dla wiodących firm z danej branży,

  • duży zakres odpowiedzialności i samodzielności przy realizacji zadań,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy,

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

SEKA S.A.

SEKA S.A. świadczy usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska, usługi doradcze z dziedziny prawa pracy, zarządzania bezpieczeństwem i funduszami unijnymi, realizuje outsourcing kadrowo-płacowy oraz prowadzi działalność szkoleniową. Współpracuje na stałe z ponad 1.300 firmami i przeszkoliła do tej pory 1.000.000 osób. SEKA S.A. została do tej pory 10-krotnie zaliczona do prestiżowego grona Gazel Biznesu, a dowodem wysokiego standardu usług jest system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001.

Przewiń do profilu firmy