Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wykładowca na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne

AKADEMIA HUMANISTYCZNO-EKONOMICZNA W ŁODZI

Doktora Seweryna Sterlinga 26

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

Jeśli chcesz:

• prowadzić ciekawe badania naukowe i publikować;

• organizować i uczestniczyć w seminariach naukowych;

• realizować projekty naukowe;

• pozyskiwać wewnętrzne i zewnętrzne granty na badania i rozwój;

• w kreatywny sposób uczyć studentów;

• pracować w dużej i nowoczesnej uczelni;

• uzyskiwać awanse na stopnie i tytuły naukowe;

przyjdź do Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Nasze wymagania

  • posiadanie tytułu min. doktora w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie;

  • posiadanie dorobku naukowego zaświadczonego publikacjami w zakresie nauk o mediach i komunikacji społecznej;

  • doświadczenie dydaktycznego w zakresie prowadzenia na uczelni wyższej zajęć kursowych i specjalizacyjnych z zakresu nauk o mediach i komunikacji;

  • akademicka ambicja i rzetelność;

  • gotowość do uprawiania dobrej nauki;

  • nastawienie na sukces w pracy ze studentami i naukowcami;

  • inwestowanie w nieustanny rozwój osobisty i uczelniany.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę zlecenia,

  • duże wsparcie w rozwoju zawodowym i naukowym,

  • możliwość realizacji własnych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci

  • dofinansowanie wakacji dzieci