Wykładowca Sportowy

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego O firmie

Rekrutacja zdalna

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o dzieło
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista (Mid / Regular)
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego to nowoczesna uczelnia zajmująca się podwyższaniem kompetencji oraz kwalifikacji zawodowych. Obecnie tworzymy szeroki wachlarz studiów podyplomowych.

W związku z rozwojem naszej uczelni szukamy osoby na stanowisko:

Wykładowca sportowy

Opis stanowiska:

  • Tworzenie programów szkoleniowych i prezentacji szkoleniowych, które udostępniane będą studentom,
  • Przygotowywanie autorskich wykładów skierowanych dla studentów studiów podyplomowych w formie nagrań,
  • Stworzenie materiałów szkoleniowych,
  • Dostosowanie do wymagań programu szkolenia.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum wyższe, związane ze sportem, dietetyką sportową itp.,
  • Wieloletnie doświadczenie w zakresie nauczanego przedmiotu - na stanowisku wykładowcy, dietetyka lub trenera,
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, prezentacji itp.,
  • Gotowość do podjęcia współpracy w pojedyncze dni lub w weekendy,
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Brak obaw do wystąpień publicznych,
  • Optymistyczne usposobienie,
  • Rzetelne realizowanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Pracę dodatkową, którą można pogodzić z głównym źródłem dochodu,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło – w przypadku zadowalającej współpracy stałe i częste zlecenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dogodne warunki realizacji zleceń - w centrum Wrocławia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Wyższą Szkołą Kształcenia Zawodowego z siedzibą i adresem w Przemyślu, ul. Rolnicza 10, 37-700 Przemyśl, powstałą w wyniku decyzji Ministerstwa Edukacji Narodowej Nr DSW-3-0145-378/EKO/2001 i wpisaną do i wpisaną do Ewidencji Uczelni Niepublicznych pod nr 208 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy