Oferta pracy

Wyklejacz Reklam

Colours Factory Sp. z o.o.

33,0041,00 brutto / godz.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 25
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wyklejanie plakatów reklamowych na nośnikach typu billboard rozlokowanych na wybranym terenie,

  • realizacja innych zleceń w zakresie montażu reklam.

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • mobilność, tzn. własny samochód (najlepiej typu kombii/bus),

  • zdolności manualne,

  • operatywność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt B2B,

  • Szkolenie z zakresu wyklejania reklam,

  • Stabilny, regularny dochód.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie!

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się drukarni w Polsce. Naszą siłą są nasi pracownicy, którzy stanowią naprawdę zgrany, pełen inspiracji zespół. Czeka na Ciebie praca w firmie należącej do czołówki polskich firm sektora poligraficznego. Poznaj naszą ofertę i już dziś dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy