Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wykonawca dokumentacji technicznej

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą telekomunikacyjną obecną na rynku od 1993 roku. Realizujemy projekty dla firmy Nokia – lidera nowoczesnych technologii. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne i rzetelne podejście do powierzonych zadań sprawiają, że firma może zaoferować szeroki wachlarz usług świadczonych na najwyższym poziomie. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz procesów produkcyjnych. Nasz zespół wsparcia technicznego codziennie obsługuje klientów zagranicznych na całym świecie. Naszym celem jest zapewnienie klientowi wsparcia w osiąganiu celów biznesowych.

    Partner biznesowy Firmy Nokia
    Poszukuje osób zainteresowanych podjęciem współpracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Opis stanowiska:
    Głównym zadaniem Wykonawcy dokumentacji technicznej będzie tworzenie i utrzymywanie standardów jakościowych obsługi klienta oraz utrzymywanie dokumentacji technicznej na potrzeby zespołu i organizacji. Rozwiązywanie problemów klienta oraz bieżące raportowanie rezultatów prowadzonych działań według ustalonych procedur.

    Od kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów: budownictwo/mechanika/telekomunikacja/architektura
    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Dobrej obsługi programu AutoCad
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
    • Zdolności analitycznych
    • Rozwiniętych umiejętności komunikacji
    • Systematyczności i dokładności
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Umiejętności konsekwentnego realizowania zadań pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Międzynarodowe środowisko pracy w firmie o zasięgu globalnym
    • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    Prosimy o dopisanie w CV jednej z następujących klauzul:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO)."

    albo

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO)."