Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Young Engineer

BA GLASS POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Poznańska 35, Sieraków
    Sieraków, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

BA GLASS POLAND Sp. z o.o.

Poznańska 35

Sieraków

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie produkcji

Nasze wymagania

  • Jeżeli:

  • jesteś lub niebawem zostaniesz absolwentem wyższej uczelni o profilu technicznym, a w szczególności jednego z wymienionych kierunków;

  • - mechanika, budowa maszyn, zarządzanie jakością – miejsce pracy HUTA SIERAKÓW

  • - logistyka, elektrotechnika, zarządzanie jakością, budowa maszyn – miejsce pracy HUTA JEDLICE

  • jesteś w stanie rozpocząć pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • posługujesz się dobrze językiem angielskim,

  • myślisz perspektywicznie o swoim rozwoju,

  • jesteś proaktywny/proaktywna oraz uważasz, że masz silną osobowość i potrafisz przekonać innych do własnych poglądów, a analiza danych i wyciąganie wniosków jest Twoją mocną stroną,

  • ... to jesteś właśnie idealnym kandydatem do udziału w programie Young Engineers w BA!

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej międzynarodowej firmie produkcyjnej

  • Realizację samodzielnych projektów inżynierskich

  • Indywidualny plan rozwoju

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premię roczną

  • Świadczenia socjalne

  • Zajęcia sportowe

  • Ubezpieczenie na życie

Firma BA Glass Poland należy do międzynarodowej grupy BA GLASS i jest jednym z największych producentów opakowań szklanych dla branży spożywczej. W 12 hutach zatrudnia blisko 4000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy