Praca z-ca głównego księgowego, Polska

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Wrocław
    Zadania: kompleksowa obsługa księgowo-rachunkowa zgodnie z przepisami podatkowymi i ustawą o rachunkowości dla kilku podmiotów (spółka komandytowa, spółka jawna, spółka z o.o. oraz kilka ewidencji PKPiR), sporządzanie deklaracji i rozliczeń...
    opublikowana: 3 grudnia 2019
    • Wolbórz
    Zakres obowiązków: księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym, bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych, ewidencja księgowa innych...
    opublikowana: 29 listopada 2019
    • Opole
    WY M A G A N I A PRACODAWCY: Bardzo dobra znajomość przepisów polskiej ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych, mile widziane doświadczenie w sprawozdawczości finansowej wg MSSF Wykształcenie wyższe, związanego z rachunkowością lub...
    opublikowana: 20 listopada 2019