Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Z-ca Dyrektora ds. Zapewnienia Jakości

  • Brzeg Dolny, dolnośląskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa, zdywersyfikowana, dynamicznie rosnąca: PCC to grupa kapitałowa zorientowana na budowanie wartości. Dysponujemy zdywersyfikowanym portfelem, a nasi klienci reprezentują wiele różnych gałęzi przemysłu, od chemicznego poprzez motoryzacyjny, produkcji dóbr konsumpcyjnych, produkcję mebli, budownictwo, aż po górnictwo. Obecnie poszukujemy kandydatów/ ki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brzeg Dolny
    Nr ref.: ZDJ/PCC/2018

    Twoje zadania:

    • utrzymanie i doskonalenie zintegrowanego systemu zarządzania (zsz) w obszarze jakości, środowiska, bezpieczeństwa i energii oraz utrzymanie standardów w grupie
    • realizacja strategii ciągłego doskonalenia (m.in. kaizen, 5S, optymalizacja procesów)
    • nadzór nad reklamacjami i udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych
    • nadzór nad systemem oceny ryzyka w spółce
    • koordynacja pracy działu zapewnienia jakości
    • periodyczne raportowanie do Zarządu

    Twój profil:

    • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze zapewnienia jakości oraz lean management
    • znajomość systemów zarządzania (jakość, środowisko, bezpieczeństwo, energia) oraz narzędzi lean management
    • umiejętność efektywnego wdrażania zmian systemowych
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • proaktywne podejście do pracy i rozwiązywania problemów
    • efektywne zarządzanie zespołem, orientacji na wyniki, komunikatywności

    Twoje korzyści

    • interesująca, ciekawa i rozwojowa praca w organizacji o zasięgu międzynarodowym
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
    • możliwość odbycia szkoleń interpersonalnych
    • atrakcyjny pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ!

    Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie, przez spółki Grupy Kapitałowej PCC, z siedzibą w Brzegu Dolnym przy ul. Sienkiewicza 4, dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez jednostki z grupy kapitałowej zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.)".

    CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.