Logo Pracuj.pl

Z-ca Dyrektora Oddziału ds. obrotu nieruchomościami

PKP S.A.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • organizacja oraz prowadzenie racjonalnej i ekonomicznie uzasadnionej gospodarki nieruchomościami w Oddziale
  • obrót nieruchomościami, w tym organizacja i prowadzenie sprzedaży nieruchomości, oddawanie do odpłatnego korzystania w najem lub dzierżawę na podstawie umów prawa cywilnego, nieodpłatne przekazywanie mienia zbędnego, w tym nieruchomości w trybie i na zasadach określonych obowiązującymi przepisami prawa i przepisami wewnętrznymi Spółki
  • organizacja i prowadzenie przetargów na sprzedaż mienia, w tym nieruchomości oraz najem i dzierżawę nieruchomości (w tym gruntów, budynków, budowli i urządzeń) zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i przepisami wewnętrznymi Spółki
  • organizacja działalności gospodarczej oraz komercyjnego zagospodarowania nieruchomości, z zastrzeżeniem przestrzegania przepisów wewnętrznych Spółki
  • najem i dzierżawa nieruchomości i innych składników mienia spółkom Grupy PKP, z zastrzeżeniem przestrzegania przepisów wewnętrznych Spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane o kierunku zarządzanie nieruchomościami, budownictwo)
  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • doskonała znajomość rynku nieruchomości
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w stabilnej firmie z bogatymi tradycjami
  • udział w projektach związanych z rozwojem spółek Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, że potwierdzeniem przyjęcia Państwa aplikacji jest otrzymanie maila zwrotnego.

Z-ca Dyrektora Oddziału ds. obrotu nieruchomościami, Gdańsk