Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Z-ca Głównego Księgowego

Mondi Solec Sp. z o.o.

  • Solec 143, Baniocha (pow. piaseczyński)
    Baniocha (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Solec 143

Baniocha (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w zarządzaniu zespołem Działu Księgowości

  • Uzgadnianie i analiza sald kont księgowych, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego

  • Aktywny udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych, sporządzaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych

  • Księgowanie dokumentów z zakresu krajowych i zagranicznych dostaw towarów

  • Weryfikacja oraz księgowanie dokumentów kosztowych

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: GUS, US, NBP

  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi w trakcie audytów

  • Udział w przygotowywaniu raportów (SAP, Excel)

  • Wsparcie Głównego Księgowego we wszystkich bieżących zadaniach operacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości/finansów/ekonomii

  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min B2)

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Zastępcy Głównego Księgowego lub minimum 5 lat na stanowisku Samodzielnego Księgowego

  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP (SAP będzie atutem)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do szybkiej nauki i samodzielnego podejmowania decyzji

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, zaangażowanie i terminowość

To oferujemy

  • Umowa o prace na cały etat od zaraz

  • Opieka medyczna LUXMED

  • System premiowy

  • Dopłata do posiłków

  • Szkolenia

  • Dobra atmosfera pracy

  • Dojazd do pracy od stacji Metro Wilanowska

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Rośniemy

  • Wejdź do świata możliwości

  • Korzystaj z warunków do rozwoju

  • Docenimy Twoje zaangażowanie

Tworzymy

  • Pracuj z najnowszymi technologiami

  • Twórz innowacyjne i użyteczne produkty

  • Kreuj z nami lepszy świat

Inspirujemy

  • Znajdź równowagę między pracą a życiem prywatnym

  • Twoje bezpieczeństwo i komfort są naszym priorytetem

  • Pracujemy zespołowo i wspieramy się nawzajem

Mondi jest międzynarodową grupą kapitałową działającą w branży opakowaniowej i papierniczej. Mondi w Polsce ma 13 zakładów. Zakład MONDI SOLEC zatrudnia około 360 osób i jest zlokalizowany 25km od centrum Warszawy w Solcu k. Konstancina.

Mieszkasz w Piasecznie, Górze Kalwarii, Konstancinie lub Ursynowie, szukasz pracy z dogodnym dojazdem, w sprawdzonej firmie dołącz do Mondi Solec.

Przewiń do profilu firmy