Ta oferta pracy jest nieaktualna od 183 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Z-ca Głównego Księgowego (Fmcg)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 19.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Z-ca Głównego Księgowego (FMCG)

    Warszawa 27640/001

    Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonego eksperta na stanowisko Z-cy Głównej Księgowej, który będzie pełnił kluczową rolę w zespole Księgowym spółki FMCG. Kandydat / Kandydatka będzie samodzielnie prowadzić szereg projektów finansowo - księgowych (konsolidacja, ceny transferowe) oraz będzie liderem mogącym zastąpić Główną Księgową.

    Stanowisko jest rozwojowe i zapewnia potencjał do nauki oraz awansu.

    Informacje o kliencie

    Firma jest wiodącą firmą z branży FMCG, która posiada kilka zakładów produkcyjnych w Polsce oraz łącznie 5 spółek. Firma mieści się w okolicy ul. Poleczki oraz oferuje bardzo silną możliwość rozwoju kompetencji oraz daje jasną ścieżkę awansu na stanowisko Głównego Księgowego.

    Opis stanowiska

    • Udział w sporządzaniu rocznych i okresowych sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych według ustawy o rachunkowości
    • Monitorowanie i nadzorowanie aspektów księgowo-podatkowych związanych z działalności firmy
    • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych oraz sporządzaniem deklaracji podatkowych
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
    • Współpraca i komunikacja z instytucjami zewnętrznymi, audytorami oraz biznesem
    • Wsparcie Głównego Księgowego/Głównej Księgowej w rozwiązywaniu bieżących kwestii związanych z zarządzaniem zespołem
    • Uczestniczenie w cost accountingu spółki produkcyjnej

    Profil kandydata

    • wykształcenie wyższe kierunkowe ekonomiczne,
    • minimum 5 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości
    • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych
    • chęć do nauki lub umiejętność przygotowywania skonsolidowanego sprawozdania finansowego
    • dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych (CIT, VAT)
    • mile widziana znajomość rozliczania produkcji
    • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (stała współpraca ze Spółkami z Grupy)
    • znajomość zintegrowanych systemów informatycznych klasy ERP
    • dobra znajomość MS Excel
    • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (współpraca z zagranicznymi spółkami grupy)
    • dobra organizacjê pracy, wysokie zdolności interpersonalne umożliwiające budowanie pozytywnych relacji

    Oferujemy

    Firma zlokalizowana jest na Mokotowie w okolicy ul. Postępu. Stanowisko jest rozwojowe i zapewnia potencjał do nauki oraz awansu.

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page