Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Z-ca Głównego Księgowego

Nova Trading S.A.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych firmy

  • rozliczanie różnic inwentaryzacyjnych zapasów i środków trwałych

  • kontrola podatkowa i formalno-prawna dokumentów

  • kontrola prawidłowości zapisów księgowych

  • koordynacja procesu zamknięcia ksiąg rachunkowych

  • bieżąca współpraca i komunikacja z instytucjami zewnętrznymi

  • udział w sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, podatki lokalne, itp.)

  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych miesięcznych i rocznych

  • sporządzanie sprawozdań do GUS i NBP

  • sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane (ekonomia, finanse i rachunkowość)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku przynajmniej 5 lat w firmie produkcyjnej

  • znajomość praktyczna i teoretyczna przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • rzetelność i skrupulatność

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność organizowania pracy i ustalania priorytetów

  • dokładność i zaangażowanie przy wykonywaniu swoich obowiązków

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • możliwość rozwoju osobistego

  • przyjazną i miłą atmosferę pracy

  • dobre warunki pracy

  • ciekawy system benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

Nova Trading S.A. to centrum serwisowe stali nierdzewnej i aluminium z jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Firma świadczy usługi z zakresu wstępnej obróbki wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej i aluminium.

Nova Trading S.A. to niekwestionowany lider na rynku stali nierdzewnych - od kilkunastu lat jest największym ich dystrybutorem w Polsce.

Nova Trading S.A. prowadzi również sprzedaż wyrobów hutniczych z aluminium. Wielkość sprzedaży aluminium rośnie dając firmie już w tej chwili miejsce w czołówce polskich dostawców tego materiał.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do firmy z przyszłością

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Odpowiemy na wybrane oferty.